fbpx

Czy zagramy o prawdziwą kasę na Cyprze?

Można wygrać nawet 90 mln €

Do tej pory nie można na Cyprze zagrać w Eurojacpot. Dlaczego? Prawdopodobnie chodzi o podatki, ale przede wszystkim o to, że w grze nie bierze udziału Grecja. Eurojackpot jest europejska gra liczbowa, która została utworzona w marcu 2012 roku. Aktualnie w loterii bierze udział 18 państw: Dania, Chorwacja, Estonia, Finlandia, Hiszpania, Islandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Słowenia, Słowacja, Szwecja, Włochy, Czechy, Węgry a od września ubiegłego roku także Polska.

Niestety, działania loterii na Cyprze jest skutecznie blokowane – nie można nawet wejść na jej międzynarodową stronę internetową.

Narastająca od grudnia 2017 roku kumulacja w Eurojackpot została rozbita 9. lutego 2018 r. Główna wygrana w wysokości 90 000 000 euro trafiła do grającego w Finlandii. Warto podkreślić, że Eurojackpot jest grą, w której pula na główne wygrane może wynieść maksymalnie 90 000 000 euro. Zebrane powyżej tego limitu stawki powiększają pulę na wygrane II stopnia. Dzięki temu w ostatnim losowaniu wyniosła ona ponad 28 milionów euro. Tą kwotą podzieliło się 8 osób z czterech państw. Każda z nich wygrała po 3 520 586,10 euro.

Powiecie wiele graczy to małe prawdopodobieństwo wygranej. Zgoda, ale należy spojrzeć także na to trochę inaczej. Typujemy 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 liczb (grając na chybił trafił lub skreślając własne liczby). Gramy wyłącznie na najbliższe losowanie. Gra oferuje aż 12 stopni wygranych:

Czy gra trafi na Cypr? Mamy nadzieję, że tak. Wtedy naprawdę zagramy o niezłą kasę.
Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!