Zaczyna się kasowanie lotów…

Tego należało się spodziewać – linie lotnicze anulują loty eżeli planowaliście pobyt na Cyprze po okresie świątecznym, możecie się spodziewać, że Wasz lot zostanie anulowany. Pierwsze loty już wypadły z systemu…

O swój lot, jak na razie, mogą byc spokojne osoby, które planują przylot do 10 stycznia – ani WizzAir, ani Ryanair nie miesza do tego momentu w rozkładach. Jednak osoby, które planowały pobyt po 10 stycznia już spokojnie spać nie mogą.


Ryanair stopniowo ogranicza ilość rotacji na swoich trasach. W niektórych przypadkach z trzech lotów w tygodniu został tylko jeden.


Wyraźnie widać, że przewoźnik rozpoczął „mieszanie” w lotach. Dowodem na ten fakt, jest informacja, którą otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników:

Miałem wykupiony lot na z Pafos na Maltę od 9 do 13 stycznia. Właśnie dostałem informację, że Ryanair odwołał połączenie powrotne proponując przedłużenie pobytu.

Jak sprawdziliśmy w systemie rezerwacyjnym zginęły także inne połączenia. Zniknęła między innymi w styczniu czwartkowa rotacja na trasie Warszawa Modlin – Pafos czy środowa na trasie do Gdańska.

ZOBACZ TAKŻE:
>>> Aktualne zasady podróży >>>

Wyraźnie widać, że po wprowadzeniu nowych obostrzeń zainteresowanie lotami na Cypr spadło. W mailach rozsyłanych do klientów przewoźnik tłumaczy anulowanie lotów względami ekonomicznymi.

Jeżeli więc planujecie w styczniu lot rezerwujcie noclegi czy też wypożyczenie samochodu z możliwością anulowania. Wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!