fbpx

Z Cypru do Grecji Jewel of the Seas

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Pierwszy rejs z Limassol Jewel of the Seas 10 lipca 2021 roku

10 lipca 2021 roku Limassol stanie się portem macierzystym dla Jewel of the Seas. Od tego dnia, do końca października, będzie wypływał on w rejsy do Grecji. Zatrzyma się w Atenach oraz na greckich wyspach Rodos, Kreta, Mykonos i Santorini.

„Z radością ogłaszam bezpieczny i stopniowy powrót do Europy. Wiemy, jak bardzo nasi goście są chętni do spędzenia wakacji tego lata, a te rejsy, które obejmują mieszankę fantastycznych miejsc i wysp, które trzeba odwiedzić, stanowią idealną ucieczkę ”- powiedział Michael Bayley, prezes i dyrektor generalny Royal Caribbean International.
„Cypr to piękna wyspa i jesteśmy wdzięczni cypryjskiemu rządowi za wsparcie i entuzjazm w umożliwieniu realizacji tych niesamowitych tras” – dodał.


Więcej o Jewel of the Seas znajdziecie na stronie internetowej przewoźnika: https://www.royalcaribbean.com/cruise-ships/jewel-of-the-seas


Bilety będą dostępne w sprzedaży od 7.04.2021 roku, niestety nie podano na razie ceny takiej podróży.

Przewoźnik informuje, że wszyscy członkowie załogi będą zaszczepieni, szczepienia będą także wymagane od wszystkich pasażerów powyżej 18. roku życia.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!