Z CTT nie zabłądzicie! Dla naszych czytelników GPS do samochodu GRATIS!

Z CTT nie zabłądzicie! Dla naszych czytelników GPS do samochodu GRATIS!
Warto zwiedzić Cypr samochodem! CTT naszym czytelnikom da go GRATIS!

Wypożyczalnia samochodów CTT Car Rentals z Pafos oferuje swoje usługi na terenie całego Cypru. To kolejna, polecana przez nas wypożyczalnia w której nie będziecie musieli płacić kaucji na czas wynajęcia samochodu. Podczas wypożyczenia samochodu nie spotkają Was żadne dodatkowe niespodzianki i opłaty (nie ma żadnych ukrytych opłat). Jeśli podróżujecie z dziećmi – dostaniecie dla nich foteliki gratis.

Bez znaczenia jest to gdzie chcecie odebrać samochód – pracownik wypożyczalni podstawi Wam go w dowolne miejsce na Cyprze. Co ciekawe jest to jedna z nielicznych wypożyczalni, która nie ma nic przeciwko temu abyście udali się na północ właśnie ich samochodem. Oczywiście w tym wypadku będziecie musieli ponieść dodatkowe koszty ubezpieczenia OC płatnego podczas wjazdu na strefę okupowaną.

Jeżeli podczas rozmowy z Agnieszką (polski numer to +48 576 606 064) powiecie, że chcecie skorzystać z promocji portalu w wypożyczonym samochodzie zostanie zainstalowany GPS całkowicie za darmo! Nie będą Wam wtedy straszne żadne, nawet najmniejsze cypryjskie drogi.

Wypożyczalnia znajduje się w Pafos – dokładną lokalizację zaznaczyliśmy na mapce:

Dzwońcie do naszej rodaczki Agnieszki, ona da Wam specjalną cenę, pod polski numer telefonu (+48) 576 606 064 a jeśli jesteście na Cyprze pod cypryjski numer (+357) 99 18 59 25 lub zapytać ją o wszystko poprzez wiadomość na Facebooku (klikajcie tutaj). Możecie także napisać do Agnieszki maila na adres: agnieszka.ctt-carhire@hotmail.com.

Skomentuj