Wystartował maraton w Limassol

Mimo panującej złej pogody tysiące biegaczy bierze udział w OPAP Limassol Marathon już od 9 rano. 

Sygnał do startu dał Prezydent Cypru Nikos Christodoulidis, w obecności przewodniczącej parlamentu Annity Dimitriou oraz członków Rady Ministrów.

Gratuluję organizatorom, to już 11. Maraton. Potrzeba więcej takich imprez

W maratonie, oprócz Cypryjczyków, startuje około 3000 osób z 70 krajów świata.


Dziś odbył się 5 km Corporate Race oraz Youth Race, główne wydarzenie odbędzie się natomiast jutro.

I to właśnie jutro, w niedzielę, o godzinie 7:30 w odbędzie się OPAP Limassol Marathon z udziałem ponad 10 000 biegaczy.

Start odbędzie się w rejonie Epichosia, kierując się na zachód drogą przy plaży w kierunku Franklin Roosevelt, od ronda New Port przez równoległą drogę New Port do ronda „Lady΄s Mile”, następnie obok „My Mall” do ronda Roosevelat, dalej na zachód w kierunku Asomaos aż do skrzyżowania Fassouri Water Park, gdzie zawraca i podąża tą samą trasą nadmorską drogę aż do sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Amathustos Avenue i Ag. Saranda obok „Hotelu Elias”.

W godzinach od 06:00 do 14:00 cała trasa będzie zamknięta dla ruchu kołowego. Droga będzie otwierana dla ruchu stopniowo w zależności od przebiegu zawodników.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, stosowanie się do sygnalizacji świetlnej, poleceń policji oraz objazdów.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading