Wyruszamy w morze

A może zamiast siedzieć na plażach warto zobaczyć plaże od strony morza? Znaleźliśmy dla Was kilka fajnych, niedrogich ofert. Zobaczcie.

Rejs katamaranem z Protaras:

Jeśli akurat przebywacie w Protaras lub Ayia Napie organizatorzy odbiorą Was z domu i dowiozą do Green Bay Jetty gdzie wsiądziecie na tę luksusową łódź. W cenie 59€ za osobę macie zagwarantowany niesamowity 4. godzinny rejs w trakcie którego będziecie mogli popływać po niesamowitych wodach Cypru.

W cenę wliczony jest lunch.

Tutaj zarezerwujesz rejs katamaranem >>>

Podróż Czarną Perłą:

A może chcecie zabawić się w piratów? Wasze dzieci na pewno będą Wam z tego powodu wdzięczne. Wybierzcie się na 4. godzinną przygodę piracką Czarną Perłą. Może nie jest identyczna jak filmowa, ale zabawa będzie gwarantowana. Dorosłych rejs będzie kosztować 38€, dzieciaki zapłacą 18€.

W cenę wliczony jest lunch.

Tutaj zarezerwujesz rejs Czarną Perłą >>>

Katamaran z Limassol

Jeśli akurat przebywacie w Limassol wybierzcie się na niesamowitą wycieczkę. Zobaczcie jak wygląda morze z dala od plaż, popływajcie w ciepłej śródziemnomorskiej wodzie. Organizatorzy odbiorą Was z hotelu, więc tylko stroje kąpielowe i czas ruszać w rejs w ponad pięciogodzinny rejs. W cenie 69€ wliczony jest lunch.

Tutaj zarezerwujesz rejs z Limassol >>>

Podróż do Błękitnej Laguny 

Jeśli jesteście w Pafos lub Limassol wybierzcie się w niesamowitą podróż do Blue Lagoon. Organizatorzy odbiorą Was z miejsca w którym nocujecie i zabiorą Was w podróż nie tylko do błękitnych wód Morza Śródziemnego, ale także do zwierzaków mieszkających w ZOO w Pafos. Za 59€ od osoby zobaczycie Błękitną Lagunę z drugiej strony. Oczywiście podczas całodniowej wycieczki dostaniecie lunch.

Tutaj zarezerwujesz rejs do Blue Lagoon >>>
Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading