Wyprzedaż w WizzAir – 20% zniżki na bilety na Cypr

[dropcap]T[/dropcap]ylko dziś do północy możecie kupić bilety z 20% zniżką na loty WizzAir. Zniżka dostępna jest dla wszystkich i nie musicie być członkiem klubu, ale dotyczy wybranych lotów w siatce  Wizz w tym niektórych lotów na Cypr.

Oczywiście, jak zawsze zniżka dotyczy tylko cen za przelot a nie podatków czy opłat. W obniżonej cenie dostępne są także taryfy z bagażem rejestrowanym! Od 1 listopada wszyscy pasażerowie będą mogli zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą. Pasażerom, którzy wykupili usługę WIZZ Priority, przysługuje dodatkowy bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm. Za bilety zapłacicie dowolną kartą płatniczą lub przelewem bankowym.

Korzystajcie z naszych kalendarzy, ale uwaga pokaże Wam się cena bez zniżki – zniżka zostanie naliczona już po tym jak wybierzecie konkretne loty! W celu uzyskania najniższej ceny po kliknięciu w link wybierzcie spośród dostępnych opcji zakup w WizzAir.

Możecie także bezpośrednio kupić bilety na stronie przewoźnika:


Jak tanio wyszukać loty radzimy tutaj.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!