fbpx

Wypożycz samochód – bez kaucji i po polsku

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Będziecie na Cyprze? Warto wynająć samochód!

Wypożyczalnia samochodów CTT Car Rentals oferuje swoje usługi na terenie całego Cypru. Polecana przez nas wypożyczalnia w której nie będziecie musieli płacić kaucji na czas wynajęcia samochodu. Podczas wypożyczenia samochodu nie spotkają Was żadne dodatkowe niespodzianki i opłaty (nie ma żadnych ukrytych opłat). Jeśli podróżujecie z dziećmi – dostaniecie dla nich foteliki gratis.

Bez znaczenia jest to gdzie chcecie odebrać samochód – pracownik wypożyczalni podstawi Wam go w dowolne miejsce na Cyprze. Co ciekawe jest to jedna z nielicznych wypożyczalni, która nie ma nic przeciwko temu abyście udali się na północ właśnie ich samochodem. Oczywiście w tym wypadku będziecie musieli ponieść dodatkowe koszty ubezpieczenia OC płatnego podczas wjazdu na strefę okupowaną.

Ceny? Wszystko uzależnione jest od rodzaju samochodu i okresu czasu na jaki chcecie go wypożyczyć. Mały samochód możecie już mieć za 10€ dziennie. Wydaje nam się, że to niezła cena. W ofercie wypożyczalni znajduje się ponad 90. różnych samochodów – do wyboru do koloru (manualne i automatyczne skrzynie biegów, benzyniaki i diesle). Co istotne wypożyczalnia posiada także samochody dla 7,8 czy 9 osób (dwie rodziny mogą więc wypożyczyć jeden samochód i wspólnie zwiedzać Cypr).

Samochód możecie zarezerwować on-line klikając w poniższy baner. Możecie także zadzwonić do naszej rodaczki Agnieszki pod polski numer telefonu (+48) 576 606 064 a jeśli jesteście na Cyprze pod cypryjski numer (+357) 99 18 59 25 lub zapytać ją o wszystko poprzez wiadomość na Facebooku (klikajcie tutaj). Możecie także napisać do Agnieszki maila na adres: 

[email protected]


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!