Znamy wynik 30 finału WOŚP na Cyprze

Dokładnie po tygodniu od wielkiego finału, Agnieszka Jędrusik – Mbarga ogłasza wynik zbiórki na Cyprze

Tegoroczny wynik jest lepszy od tego w ubiegłym roku, nie jest jednak rekordowy. Niestety, podobnie jak w ubiegłym roku wpływ na wysokość zbiórki miała pandemia koronawirusa a także pogoda, która pokrzyżowała plany organizatorom w Limassol.

Przygotowaliśmy dla Was specjalną grafikę na której możecie porównać wyniki poprzednich finałów na Cyprze:

W sumie, podczas 5. letniej zbiórki na Cyprze zebraliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 54346€ czyli, w zaokrągleniu, blisko ćwierć miliona złotych.

Nadal. do 14 lutego 2022 roku, trwa licytacja wyjątkowego obrazu namalowanego podczas finału WOŚP w Limassol. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie Licytacja finałowego obrazu.

Przypomnijmy, że finałowe puszki były ustawione na całej wyspie, natomiast imprezy finałowe zostały zorganizowane w Agia Napie, Pafos oraz w Limassol.

Dziękujemy bardzo wszystkim za organizację finału, wszystkim wolontariuszom a przede wszystkim osobom, które wrzucały pieniądze do puszek. Zdajemy sobie sprawę, że aktualnie sytuacja finansowa Polaków mieszkających na Cyprze nie jest rewelacyjna (wciąż trwa pandemia), uważamy więc tegoroczną zbiórkę za sukces.

Dziękujemy także wszystkim sponsorom, którzy wsparli organizację finału a także artystom, którzy zdecydowali się za darmo przylecieć na Cypr aby wystąpić dla Polaków mieszkających na Cyprze.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading