fbpx

Wyjątkowa suknia Natalii Jaroszewskiej na licytacji WOŚP Cypr

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Natalia Jaroszewska to polska projektantka mody, która w 2000 roku stworzyła markę Jaroszewska.

Jej kolekcje, wydawane w krótkich limitowanych seriach, zyskały uznanie w Polsce i za granicą. Wśród klientów polskiej projektantki mody jest wiele gwiazd i celebrytów.

Kolekcje Jaroszewskiej były pokazywane w największych miastach Polski, a także w Paryżu, Londynie, Atenach, Wiedniu, a nawet w Hawanie.

Natalia Jaroszewska obecnie pracuje na Cyprze, gdzie zamieszkała z rodziną.

W Atelier w Larnace projektuje swoje kolekcje w luksusowym stylu boho chic, który jest znakiem rozpoznawczym jej letnich i zimowych kolekcji.

Co roku Natalia wspiera Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i tym razem przekazała na loterię sukienkę ze swojej najnowszej limitowanej kolekcji “Wild Horses”. Sukienka pięknie prezentuje się w ruchu, dzięki efektywnej falbanie o 6 metrowym obwodzie.


Zapraszamy Państwa serdecznie do wzięcia udziału w piątkowej aukcji. Wystarczy kliknąć na poniższy link i dołączyć do grupy. Licytację zaczynamy dziś punkt 17:00

https://chat.whatsapp.com/E6VYIoFFOuU3lBHP2THqiB

Licytacja kończy się o godzinie 21:00. Nad jej prawidłowością czuwają administratorzy oraz Natalia Jaroszewska osobiście.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!
<