Wybrano królową tegorocznego karnawału w Limassol

Christiana Charalambous została wybrana Królową Karnawału 2024 w Limassol – główna parada odbędzie się 17 marca

Jak informuje gmina Limassol, tegoroczna, główna parada karnawałowa odbędzie się 17 marca 2024 roku.

Gmina Limassol, po jednogłośnej decyzji Rady Miejskiej z dnia 11 stycznia 2024 roku ogłosiła, że królową tegorocznego karnawału w Limassol jest Christiana Charalambous, prawdziwa karnawalistka z wieloletnim udziałem w karnawale w Limassol.

Christiana jest nauczycielką fizykoterapii i nauczycielem tańca nowoczesnego. Od dziesięcioleci uczestniczy w wydarzeniach miejskich, nie tylko jako karnawałowa kobieta, ale również w wydarzeniach charytatywnych i innych oraz paradach rocznicowych narodowych, organizując szkolne imprezy tradycyjnych tańców.

Jej miłość do karnawału zaczęła się od dzieciństwa. Wyróżniona za udział w paradach dziecięcych otrzymując pierwsze nagrody jako przedszkolaczek, a przez wiele lat uczestniczyła w paradach, zarówno jako członek zespołu Toula Sykopetritou, jak i w eskorcie Króla Karnawałowego pod opieką zmarłej Louli Siusmith. Od 2001 roku uczestniczy w paradach z własną drużyną lub floatą.

Oprócz aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach w Limassol Cristiana wyróżnia się również za dobrowolne, filantropijne zaangażowanie, pomagając naszym współobywateli w każdym wieku w

Gmina Limassol gratuluje nowej Królowej Karnawału Limassol i życzy sukcesów, wyrażając pewność, że przyczyni się ona znacząco do wysiłku nas wszystkich, aby tegoroczny karnawał był bardziej spektakularny niż kiedykolwiek!

A Wy przyjedziecie w tym roku do Limassol?


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!