fbpx
EnglishGreekPolishRussian
  • Limassol 29'C 🌥
  • Nicosia 30'C 🌥
  • Larnaca 30'C 🌥
  • Ayia Napa 30'C 🌥
  • Paphos 29'C 🌥
  • Limassol 29'C 🌥
  • Nicosia 30'C 🌥
  • Larnaca 30'C 🌥
  • Ayia Napa 30'C 🌥
  • Paphos 29'C 🌥

Na nich możecie głosować

Oto lista kandydatów, na których będziecie mogli oddać głos w najbliższych wyborach do polskiego parlamentu:

Koalicja Obywatelska

  1. Małgorzata Maria Kidawa-Błońska
  2. Katarzyna Anna Lubnauer
  3. Dariusz Kajetan Rosati
  4. Joanna Fabisiak
  5. Jarosław Sergiusz Szostakowski
  6. Katarzyna Maria Piekarska
  7. Michał Roch Szczerba
  8. Sławomir Potapowicz
  9. Urszula Sara Zielińska
  10. Roman Jacek Kosecki
  11. Paweł Rafał Potoroczyn
  12. Alicja Dąbrowska
  13. Klaudia Krystyna Jachira
  14. Krzysztof Piotr Skolimowski
  15. Dorota Ewa Łoboda
  16. Bożena Maria Manarczyk
  17. Wojciech Józef Borkowski
  18. Sylwia Krajewska
  19. Dawid Kacprzyk
  20. Jolanta Miśkiewicz
  21. Krzysztof Stanisław Luft
  22. Bogusław Kazimierz Łobacz
  23. Jerzy Norbert Skrzecz
  24. Marta Katarzyna Turska
  25. Arkadiusz Piotrowski
  26. Agnieszka Monika Wyrwał
  27. Anna Rudziak
  28. Anna Elżbieta Samczyk
  29. Liliana Irena Lach
  30. Ilona Joanna Łącka
  31. Igor Rogulski
  32. Edyta Róża Leśniak
  33. Aleksander Wasyluk
  34. Patrycja Maria Chmiel
  35. Tadeusz Edward Ross
  36. Paweł Konrad Wojda
  37. Anna Małgorzata Stelmaszyk
  38. Myroslava Keryk
  39. Łukasz Krasoń
  40. Aleksandra Małgorzata Gajewska

Konfederacja Wolność i Niepodległość

  1. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
  2. Bartłomiej Artur Pejo
  3. Paweł Juliusz Skutecki
  4. Mirosława Zofia Modelska-Creech
  5. Wiesław Marian Magiera
  6. Aleksander Filip Kowaliński
  7. Ewa Alicja Nitecka
  8. Jan Borowski
  9. Krystyna Anna Krzekotowska
  10. Gabriela Zofia Jurkiewicz
  11. Alina Barbara Wawer
  12. Sławomir Tumanowicz
  13. Andrzej Paweł Kumór
  14. Justyna Stefania Kranas
  15. Krystian Zbigniew Żelazny
  16. Sebastian Ross
  17. Magdalena Ziętek-Wielomska
  18. Antoni Konrad Urbanek
  19. Wojciech Bartosz Ziółkowski
  20. Jan Antoni Bodakowski
  21. Jarosław Grzegorz Kowalski
  22. Łukasz Zbigniew Jarząbek
  23. Agnieszka Kowalska
  24. Izabela Kessling
  25. Andrzej Babiak
  26. Jacek Piotr Florysiak
  27. Piotr Roman Sterkowski
  28. Rafał Przemysław Dmowski
  29. Angelika Justyna Pokojska
  30. Martyna Utecht
  31. Urszula Irena Kreller-Stanisławek
  32. Paulina Nieznańska
  33. Rafał Patryk Kłos
  34. Marcin Józef Kuśmierczyk
  35. Rajmund Krzysztof Kasprzak
  36. Adam Kasjaniuk
  37. Jakub Maciej Rumiński
  38. Włodzimierz Witold Rosowski
  39. Katarzyna Maria Ziółkowska
  40. Mariusz Lesław Krogulski

Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Władysław Teofil Bartoszewski
  2. Anna Małgorzata Ojer
  3. Joanna Maria Staniszkis
  4. Izabela Stelmańska
  5. Stanisław Piotr Helwing
  6. Michał Janusz Wąsowicz
  7. Walentyna Rakiel-Czarnecka
  8. Halina Flis-Kuczyńska
  9. Juliusz Jakub Zawłocki
  10. Emil Krzysztof Sawicki
  11. Zenon Ryszard Nowak
  12. Michał Stanisław Strąk
  13. Teresa Maria Bogiel
  14. Wiktor Zbigniew Masłowski
  15. Adam Krzysztof Łukasiewicz
  16. Lucyna Gertruda Wasilewska
  17. Marcin Tomasz Płowicz
  18. Karol Tomasz Bielski
  19. Janusz Dyduch
  20. Tatiana Joanna Garstka
  21. Roman Łazarski
  22. Anna Józefa Panas
  23. Teresa Maria Wyszyńska
  24. Agata Zofia Grudowska
  25. Mirosława Rutkowska
  26. Marek Antoni Marecki
  27. Aleksander Paweł Mazurek
  28. Piotr Krzysztof Owczarski
  29. Elżbieta Barbara Kozubek
  30. Karolina Misiejko
  31. Małgorzata Halina Pastewka
  32. Kamil Ernest Nowosielski
  33. Katarzyna Agata Wieczorek
  34. Bożenna Jolanta Gołota
  35. Zbigniew Czaplicki
  36. Andrzej Wojciech Wróblewski
  37. Jerzy Mazurek
  38. Alicja Elżbieta Choińska
  39. Piotr Ludomir Szymanek
  40. Sebastian Adrian Tyszczuk

Prawo i Sprawiedliwość

  1. Jarosław Aleksander Kaczyński
  2. Mariusz Kamiński
  3. Małgorzata Maria Gosiewska
  4. Piotr Aleksander Naimski
  5. Jarosław Karol Krajewski
  6. Paweł Jacek Lisiecki
  7. Zbigniew Gryglas
  8. Ewa Tomaszewska
  9. Sebastian Jerzy Kaleta
  10. Małgorzata Maria Wypych
  11. Andrzej Józef Melak
  12. Olga Ewa Semeniuk
  13. Patryk Górski
  14. Adam Zbigniew Borowski
  15. Filip Jakub Frąckowiak
  16. Wojciech Maciej Chojnowski
  17. Mirosława Hanna Terlecka
  18. Piotr Paweł Gozdek
  19. Ewa Peret
  20. Krzysztof Robert Górski
  21. Krzysztof Tomasz Bosak
  22. Bożena Kolasińska
  23. Marek Jan Cackowski
  24. Katarzyna Maria Polak
  25. Sławomir Stanisław Kacprowicz
  26. Ewa Maria Smalcerz
  27. Teresa Mioduszewska
  28. Stefan Kulesza
  29. Izabela Joanna Czartoryska-Plutecka
  30. Paweł Andrzej Terlecki
  31. Krzysztof Wysocki
  32. Anna Kęzik
  33. Irena Gajewska
  34. Paweł Szymański
  35. Aneta Paluszek
  36. Agnieszka Jadwiga Jakubowska
  37. Maciej Molicki
  38. Paweł Krzysztof Księżak
  39. Grzegorz Paweł Rejowski
  40. Wojciech Jakub Zabłocki

Sojusz Lewicy Demokratycznej

  1. Adrian Tadeusz Zandberg
  2. Anna Maria Żukowska 
  3. Anna Małgorzata Tarczyńska 
  4. Magdalena Agnieszka Biejat 
  5. Krzysztof Liedel
  6. Filip Tadeusz Pelc 
  7. Bożena Marta Przyłuska 
  8. Hanna Janina Brózda 
  9. Katarzyna Beata Duda 
  10. Mateusz Zbigniew Stępień 
  11. Sebastian Roman Liszka 
  12. Danuta Beata Postnikoff 
  13. Joanna Beata Wicha 
  14. Jacek Zbigniew Kubiak 
  15. Mateusz Wojciech Goździkowski 
  16. Urszula Teresa Kuczyńska 
  17. Łukasz Kamil Mycka 
  18. Joanna Maria Kelles-Krauz 
  19. Wojciech Ożdżeński 
  20. Dariusz Krzysztof Rozenek 
  21. Joanna Wanda Bronowicka
  22. Maciej Włodzimierz Dunin-Borkowski 
  23. Inga Maria Domańska 
  24. Jerzy Marian Rytel 
  25. Andrzej Wiktor Wróblewski 
  26. Anna Paulina Pajęcka 
  27. Anna Klara Jagodzińska 
  28. Daniel Mieniewski 
  29. Agnieszka Lutostańska 
  30. Małgorzata Anna Gąsiorowska 
  31. Cezary Żurawski 
  32. Anna Paulina Sadowska 
  33. Krzysztof Stanisław Mierzwiński 
  34. Katarzyna Anna Kowalska-Ziętara 
  35. Joanna Maria Godlewska 
  36. Karol Andrzej Szustakiewicz 
  37. Grzegorz Jan Janiczak 
  38. Patryk Piotr Utowka 
  39. Marta Zofia Sayed 
  40. Piotr Gadzinowski 

Kandydaci do Senatu RP:

1. Kasprzak Cezary Paweł – Komitet Wyborczy Wyborców Ruchu “Obywatele RP”
2. Rudnicki Marek – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
3. Ujazdowski Kazimierz Michał – Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska

Jak wziąć udział w głosowaniu wyjaśniamy na naszej stronie

www.cypr24.eu/wybory-2019/

[bar id=”29364″]

Skomentuj

Więcej w tym temacie: