Na Cypr z Wrocławia, Gdańska, Lublina i Poznania!

Niestety, nasz narodowy przewoźnik nas nie rozpieszcza i ceny na letnie przeloty na Cypr poszybowały w górę. My jednak bardzo dokładnie przyjrzeliśmy się Szalonej Środzie LOTu i doszliśmy do wniosku, że całkiem tanio można przylecieć dzięki niej na Cypr. I to z jedną przesiadką. W jaki sposób?

Jak zawsze musimy trochę oszukać system…

Otóż, bilety w Szalonej Środzie, może lepiej w szalonym tygodniu gdyż dostępne są do 23. maja, są w bardzo dobrych cenach. Weźmy na cel Poznań. Oto co udało nam się znaleźć – bezpośredni lot z Poznania do Tel Avivu za 478 zł w dwie strony. Zarówno godzina przylotu do Izraela jak i potem odlotu jest bardzo dobra (przylot 11:40, odlot do Poznania o 20:35). Na trasie z Tel Avivu na Cypr trwa istna wojna cenowa pomiędzy przewoźnikami. W sezonie letnim będzie ich latać kilku – zarówno Ryanair do Pafos, jak i COBALT, AEGAN, BlueAir, Cyprus Airways, TUS czy w końcu przewoźnicy izraelscy. W wyszukiwarkach pojawiają się ceny za lot w jedną stronę już od 35€, a widzieliśmy także takie po 20€ (Ryanair do Pafos). Więc może w ten sposób przylecieć na Cypr? Ceny biletów z Izraela na Cypr zobaczycie tutaj >>>.

W ofercie PLL LOT dostępne są Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Lublin i Poznań więc jeśli macie paszport (niestety, ale dowód osobisty nie jest ważny w Izraelu) możecie w ten oto sposób dostać się na Cypr. Bilety bez żadnych dodatkowych opłat kupicie tutaj >>>.

A może przy okazji zobaczycie Ziemię Świętą? Nasz poradnik gdzie, co i za ile znajdziecie tutaj>>>.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading