fbpx

WOŚP ponownie zagra na Cyprze!

Trzeci raz z rzędu na Cyprze zostanie zorganizowany Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W tym roku zostanie on zorganizowany 12 stycznia 2020 roku w czterech miastach – Ayia Napie, Paphos, Larnace i Limassol. W Ayia Napa – Footloose Pub, w Larnace – House of Art And Literature, w Limassol – Dasoudi Tavern a w Paphos – Hogshead Pub & Music Venue.

Cypryjski sztab WOŚP uruchomił stronę internetową www.wospcyprus.eu na której będą zamieszczane miejsca oraz programy imprez finałowych. Właśnie na tej stronie już wkrótce znajdą się informacje dotyczące wszystkich firm, które zdecydowały się wesprzeć organizacje finałów.

Sztab zaprasza wszystkich chętnych do przyłączenia się do zbierania pieniędzy na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (wszystko o jej działalności znajdziecie na stronie www.wosp.org.pl), a możliwości jest naprawdę wiele:

  • można się zgłosić jako wolontariusz wysyłając maila na adres [email protected] lub rejestrując się w na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl (należy z listy sztabów wybrać LARNAKA #4605 Evriviadio High School
  • można wstawić u siebie w biurze, restauracji, sklepie lub innych miejscach Sztabową Puszkę Stacjonarną (wystarczy zgłosić ten fakt mailem [email protected])

Zapraszamy do śledzenia lokalnych stron fanpage’owych
* WOŚP PAPHOS (tutaj)
* WOŚP AYIA NAPA (tutaj)
* WOŚP LIMASSOL (tutaj)
* WOŚP LARNAKA (tutaj)
* WOŚP NIKOZJA (tutaj)
oraz głównej strony WOSP CYPRUS (tutaj) a także grupy WOŚP na Cyprze, gdzie dostępne są wszystkie informacje dotyczące działalności sztabu WOŚP na Cyprze.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!