fbpx

Władz nie interesuje los ludzi w kwarantannie na północy Cypru

Na łamach havadiskibris, serwisu informacyjnego społeczności Turków cypryjskich, znaleźliśmy informacje, jakimi podzielił się manager jednego z hoteli na północy, na temat warunków w jakich przechodzi się tam kwarantannę.

Port View Hotel w Famaguście ma zaszczyt izolować 99 turystów a także 20 osób personelu. Pan Manager również w tej kwarantannie uczestniczy.
Ministerstwo Zdrowia nie podaje żadnych informacji, więc sobie radzą jak radzą. Sprzątają jak sprzątają. Istna samowolka.

Pomimo obietnic, że rząd zajmie się spryskiwaniem powierzchni w celu dezynfekcji, nikt się nie zjawia.
Nikt nie kontroluje stanu zdrowia odizolowanych osób.

Personel chodzi brudny, bo nie ma już czystych ubrań. Doświadcza stresu psychicznego z powodu niepewności, są ciągłe płacze i lamenty.

Jeśli personel nie może pracować, naturalnym jest że nikt nie posprząta, nikt nie przygotuje posiłku, tak być nie powinno.

Sytuacja jednym słowem jest zła. To nie kwarantanna tylko więzienie. Odważny pan manager bo hotel w kwarantannie to żadna reklama, ale niech świat pozna rzeczywistość. 

Odosobnione osoby nie otrzymały też od służb medycznych leków które powinny zażywać (choroby przewlekłe, nadciśnienie, itp.). 119 osób zdanych na siebie. 

Musimy się wzajemnie wspierać w tym trudnym czasie.  Uważajcie na siebie. 


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!