Wjechał na północ wyłamując szlaban (film)

34. letni Cypryjczyk postanowił za wszelką cenę wjechać na północ przez zamknięte przejście graniczne

Prawdopodobnie nie wszyscy z Was wiedzą, że w okolicach Ledra Palace w Nikozji jest przejście graniczne z Cyprem Północnym. Jest ono jednak przeznaczone jedynie dla pojazdów dyplomatycznych.

34. letni mieszkaniec południa postanowił z niego skorzystać za wszelką cenę. Policja cypryjska ostrzegała go, że pogranicznicy z północy po prostu go nie wpuszczą i zostanie zawrócony z powrotem na południe.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 15.00.

On postanowił jednak za wszelką cenę przejechać – nie dał się zatrzymać, co dokładnie widać na opublikowanym w sieci filmie ze zdarzenia:

YENİDÜZEN informuje, że kierowca nie tylko potrącił pojazdem policjantów z północy ale także złamał szlaban co zresztą zostano udokumentowane na filmie.

Policja na północy poinformowała, że ​​funkcjonariusz strzelił w oponę, aby uniemożliwić mu dalszą jazdę po tym, jak przejechał już przez barykadę. Ostatecznie został aresztowany i postawiony przed tamtejszym sądem.

Z zeznań policjantów wynika , że ​​34-latek odmówił również poddania się alkotestowi, a całe zajście zostało zarejestrowane na video przedstawionym jako dowód.

Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Mężczyzna będzie miał minimum miesiąc na przemyślenie swojego zachowania w północnocypryjskim areszcie.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading