Promocja na WizzFlex

Od dziś do 26. grudnia 2016 roku trwa wyjątkowa promocja w WizzAir. Oferta specjalna dotyczy usługi WizzFlex, którą możemy wykupić za 5€ (normalna cena 10€). A co to jest za usługa? Pozwala ona na zmianę terminu lotu lub anulowanie lotu bez żadnych dodatkowych opłat (szczegóły na grafice). Jest oczywiście haczyk – jeżeli kupiliście wcześniej bilet za 10€ a bilet w nowym terminie będzie kosztował 20€ to i tak będziecie musieli dopłacić różnicę. Jest to jednak, w naszym mniemaniu, świetna oferta dla osób, które planują urlop, ale na 100% nie są pewne czy dostaną go w terminie na jaki chcą kupić bilety. Jest to także świetna oferta dla osób, które chcą kupić bilet jako prezent świąteczny a nie wiedzą dokładnie w jakich terminach bliscy dostaną urlop.

Jak wykupić usługę? Jest to proste – po pierwsze wchodzimy na stronę WizzAir:

1. Wejdź na stronę WizzAir
2. Wybieramy interesujący lot
3. Podajemy nasze dane, zaznaczamy bagaż i klikamy KONTYNUUJ
4. Otworzy nam się okno w wyborem miejsc, możemy je wybrać (są dodatkowo płatne) lub kliknąć KONTYNUUJ (bezpłatne miejsce zostanie nam przyznane automatycznie po odprawie)
5. Otworzy nam się okno z dodatkowymi usługami – wybieramy WizzFlex (do ceny dodane zostanie 5€)

Następne kroki są zapewne Wam znane z wcześniejszych zakupów – jeśli nie postępujcie po prostu zgodnie z instrukcjami na stronie.

Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading