20% zniżki w WizzAir!

WizzAir proponuje dziś 20% zniżki na wszystkie loty ze swojej siatki połączeń. Być może jest to świetna okazja na zakup biletów na okres świąteczno – noworoczny. Nie ma w tej promocji żadnych ograniczeń czasowych i nie musicie być członkami Wizz Discount Club. W obniżonej cenie dostępne są także taryfy z bagażem! Dzięki obniżce możecie kupić bilet już za 21€! Zobaczcie:

 

Zobaczcie kalendarze lotów z Cypru i na Cypr (otworzą Wam się najtańsze możliwe połączenia, jeżeli szukacie połączeń w innym miesiącu po prostu zmieńcie miesiąc wyszukiwania):
Możecie także zobaczyć loty na stronie przewoźnika:Za bilety zapłacicie dowolną kartą płatniczą. Pamiętajcie, że rabat dotyczy ceny podstawowej, a nie podatków i opłat. Do 29 października 2017 w cenę biletu wliczony jest mały bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm, po 29 października będziecie mieli możliwość zabrać na pokład bagaż podręczny o wymiarach 55 x 40 x 23 cm.

Przewoźnik nie ograniczył czasu na jaki możecie kupić bilety – zniżka jest ważna na wszystkie loty z siatki połączeń przewoźnika.

 

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading