fbpx

WizzAir znowu odwołuje loty na Cypr!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Sezon na Cyprze “rozkręca” się coraz bardziej, tymczasem węgierski przewoźnik odwołał kilka swoich lotów do Larnaki

Napisał do nas Maciej z informacją, że WizzAir anulował jego lot w lipcu z Larnaki do Krakowa. Początkowo trudno nam było w to uwierzyć, że przewoźnik zdecydował się na anulowanie lotu w szczycie sezonu wakacyjnego. Po sprawdzeniu okazało się jednak, że jest to prawda a przewoźnik anulował wszystkie loty na tej trasie pomiędzy 21 czerwca a 4 lipca.


Przewoźnik nadal “miesza” w swoim rozkładzie – prawdopodobnie próbuje dostosować siatkę połączeń do zainteresowania lotami.


Okazuje się więc, że w przypadku tego przewoźnika nigdy niczego nie można być pewnym. W przypadku lotu Pana Marcina, który przylatuje z Krakowa w czerwcu a powrót miał zaplanowany na lipiec musi on zmienić swoje plany podróży. Na szczęście może jeszcze wrócić z Cypru z Larnaki do Katowic albo lecieć z Pafos do Krakowa – jednak jakby nie było są to dodatkowe koszty i zmiana części planów wakacyjnych.

Inną historia podzieliła się z nami czytelniczka, która jutro będzie leciała do Bukaresztu. Kupiła bilet do z Larnaki do Rumunii trzy tygodnie temu – miała planowo lecieć z Larnaki o 16:15. Tylko dzięki temu, że postanowiła dokupić bagaż rejestrowany do lotu dowiedziała się na nowej karcie pokładowej, że lot jej odbędzie się o 8:45 rano. Po skontaktowaniu się z przewoźnikiem dowiedziała się natomiast, że samolot prawdopodobnie poleci o 9:30, z systemu lotniskowego wynika natomiast. że lot do Bukaresztu odbędzie się o 10:30. Otwartym więc pozostaje pytanie, o której ma stawić się na lotnisku…

Sprawdzajcie na bieżąco status swoich lotów. Linie lotnicze nadal tłumaczą swoje działania pandemią i mieszają w rozkładach lotów czasem bez informowania podróżnych. Wprawdzie należy Wam się w tym wypadku odszkodowanie, ale proces jego uzyskania może naprawdę długo potrwać a wakacje będziecie mieli z głowy.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!