WizzAir znowu miesza w rozkładzie

Ci z Was, którzy planowali lot w okresie zimowym będzie musiała zmienić swoje plany

Bez żadnych wcześniejszych zapowiedzi, po raz kolejny, WizzAir miesza w rozkładzie lotów na trasie z Larnaki do Polski. Niestety, część z Was, którzy mieli wykupione loty już wkrótce zostanie poinformowana o likwidacji połączenia.


Na część lotów wciąż można kupić bilety, jest jednak prawie pewne, że zostaną zawieszone w okresie zimowym.


Z całą pewnością w okresie zimowym zawieszone zostało połączenie do Gdańska – ostatni lot odbędzie się 30 października, a planowane wznowienie połączeń nastąpi 29 marca czyli z początkiem letniego rozkładu lotów.

To prawdopodobnie nie koniec złych wiadomości dla Polaków.

Przeglądając rozkład lotów na zimę, można śmiało powiedzieć, że WizzAir z całą pewnością będzie go ograniczał. Na okres zimowy przewoźnik zaplanował w niektórych przypadkach trzy loty tygodniowo (na przykład na trasie Wrocław – Larnaka – Wrocław), tymczasem w okresie letnim wykonuje zaledwie jedną rotację. Można być praktycznie pewnym, że ilość rotacji zostanie znacznie ograniczona biorąc pod uwagę informację od naszych czytelników, że zapełnienie na niektórych kierunkach wcale nie jest rewelacyjne.

Podobnie jest zresztą z innymi trasami, spójrzcie na tabelę:

Kieruneksezon 2021zima 21/22
Gdańsk20
Katowice23
Kraków22
Warszawa23
Wrocław13

Po ilości lotów zaplanowanych zimą kiedy to ilość pasażerów znacznie spada porównując je z sezonem letnim wyraźnie widać, że WizzAir nadal będzie ciął rozkład cypryjskich lotów.

Jeżeli więc planujecie podróż WizzAir – wstrzymajcie się z zakupem biletu do momentu oficjalnego ogłoszenia rozkładu lotu.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!