fbpx

WizzAir zawiesza trasy do Polski

Nie jest wiadome z jakiego powodu część lotów z Polski na Cypr (i z powrotem) zniknęła z systemu rezerwacyjnego WizzAir, nie wiadomo także czy loty zostały zawieszone tylko na miesiąc, czy też zostaną zawieszone na dłużej. Możemy jedynie domyślać się, że tak nagłe wycofanie kilku lotów może być związane z wprowadzonym zakazem lotów z Polski lub też zamknięciem węgierskich granic dla obcokrajowców.

Jak wynika z systemu rezerwacyjnego WizzAir, przez najbliższy miesiąc (od 02.09.2020 do 04.10.2020) nie będą wykonywane loty na trasie Gdańsk – Larnaka – Gdańsk, natomiast nieco dłużej, prawie dwa miesiące (od 09.09.2020 do 25.10.2020) zawieszone zostały loty na trasie Kraków – Larnaka – Kraków.

Możemy jedynie przypuszczać, że zawieszenie tych dwóch tras może być związane z zawieszeniem innych tras i w przyszłym miesiącu połączenia powrócą – bilety nadal można kupić.

Jeżeli więc kupujecie bilety lotnicze, na wszelki wypadek ubezpieczcie swoją podróż od rezygnacji z podróży – wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie!

AKTUALIZACJA:

Loty na trasie Gdańsk – Larnaka – Gdańsk wracają do systemu rezerwacyjnego.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!