fbpx

WizzAir odwołuje wszystkie polskie loty do odwołania

W związku z decyzją o zawieszeniu międzynarodowego ruchu lotniczego w Polsce, WizzAir poinformował, że od północy 15. marca 2020 roku (dziś w nocy) anulowane zostaną wszystkie połączenia lotnicze z i do Polski.

Pasażerowie, którzy mieli wykupione bilety mogą odzyskać pieniądze na dwa sposoby – w obecnej sytuacji czas oczekiwania na zwrot środków może się nieco wydłużyć.

Przy zwrocie za bilety można wybrać zwrot 120% kwoty pierwotnej wartości rezerwacji – zostanie automatycznie przesłane na konto klienta Wizz Air do wykorzystania przez kolejne 24 miesiące na produkty i usługi Wizz Air. Pasażerowie mogą również wybrać pełny zwrot pieniędzy na konto bankowe lub kartę kredytową (płatniczą) którą dokonywali płatności za bilety.

Wszyscy pasażerowie będą informowani w osobnej wiadomości wysłanej pocztą elektroniczną o koniecznych krokach do otrzymania przelewu bankowego lub przelewu na kartę.

Jeżeli kupiliście bilet lotniczy przez biuro podróży lub korzystając z usług pośrednika – powinniście skontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcą biletów.

Przypomnijmy, że decyzję o anulowaniu wszystkich połączeń podjęły także Polskie Linie Lotnicze LOT – szczegóły znajdziecie tutaj. Nie ma jeszcze żadnych informacji na temat innego przewoźnika latającego na Cypr, czyli Ryanair (jeszcze wczoraj, na Twitterze poinformowano, że można bezpłatnie zmienić rezerwację na loty do 31.03.2020 – czekamy na więcej informacji w tej sprawie)


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!