fbpx

WizzAir odwołał loty na Cypr

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o wznowieniu bezpośrednich lotów do Polski – dziś ta informacja jest już nieaktualna

Dokładnie pięć dni temu informowaliśmy o wznowieniu bezpośrednich lotów WizzAir na trasie Polska – Cypr – Polska (tutaj), okazuje się jednak. że zaledwie dwa tygodnie przed planowanym wznowieniem lotów, węgierski przewoźnik zdecydował o ich ponownym zawieszeniu. Przypomnijmy, że jako pierwsze miało ruszyć połączenie Larnaka – Gdańsk – Larnaka od 7. marca 2021 r.


Z aktualnego (dzisiejszego) rozkładu lotów wynika, że wszyscy przewoźnicy, na wszystkich trasach, wznowią swoje bezpośrednie loty dopiero wraz z rozpoczęciem się sezonu letniego, czyli od końca marca 2021.


Jakie połączenia wracają do siatki połączeń od sezonu letniego? W chwili obecnej, z rozkładu lotów wynika, że z Pafos Ryanair polecimy do Gdańska, Katowic, Krakowa oraz Warszawy (Modlin), natomiast z Larnaki dostępne w sprzedaży są loty do Warszawy (realizowane zarówno przez WizzAir jak i LOT) a także do Krakowa, Katowic, Wrocławia i Gdańska.

Mamy jedynie nadzieję, że plany przewoźników po raz kolejny nie ulegną zmianie i spokojnie będzie można przylecieć na Cypr czy polecieć do Polski. Przypomnijmy, że zgodnie z dzisiejszą decyzją rządu Republiki Cypryjskiej (pisaliśmy o niej tutaj), Polacy mogą przylecieć na Wyspę Afrodyty już od 01.03.2021.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!