fbpx

WizzAir kasuje lot Warszawa – Larnaka

WizzAir zapowiedział wznowienie lotów z Polski na Cypr od 01.07.2020 roku. Jak już pisaliśmy wcześniej loty miały być wykonywane 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki. Z systemu rezerwacyjnego wynika jednak, że wznowienie pełnej siatki połączeń nie będzie natychmiastowe.

Pierwszy lot na trasie Warszawa – Larnaka – Warszawa powinien odbyć się już 01.07.2020, jednak niespodziewanie zniknął z siatki połączeń. Usunięte zostały także pozostałe środowe loty przewoźnika aż do 21.07.2020 roku – do tego dnia “cypryjska” trasa będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki.

Jak wynika z rozkładu lotów przewoźnik wznowi pełną siatkę połączeń na Cypr z Warszawy od środy 22.07.2020 roku – wtedy loty będą wykonywane 3 razy w tygodniu w poniedziałki, środy i piątki.

Można zaobserwować także przetasowania na innych cypryjskich kierunkach przewoźnika – do 19.07.2020 loty z Krakowa i Katowic będą wykonywane w środy i niedziele – później w poniedziałki i piątki, natomiast planowany wcześniej na 01.07.2020 pierwszy lot z Wrocławia zostanie wykonany dziewięć dni później.

Jak w związku z tymi ciągłymi zmianami można cokolwiek zaplanować?


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!