20% zniżki w WizzAir!

WizzAir proponuje dziś 20% zniżki na wszystkie loty ze swojej siatki połączeń. Nie ma w tej promocji żadnych ograniczeń czasowych – jedyne ograniczenie jest takie, że zniżka obowiązuje tylko członków Wizz Discount Club. W obniżonej cenie dostępne są także taryfy z bagażem! Dzięki obniżce możecie kupić bilet już za niecałe 10€! Zobaczcie:

Czasami pytacie czy warto jest zostać członkiem klubu WizzAir. Na grafice obok macie podpowiedź. Roczne członkostwo w klubie kosztuje 29,99€ dla dwóch osób lub 49,99 zł dla 6 osób. Aby jednak skorzystać ze zniżki zawsze musi podróżować członek klubu. Koszt członkostwa zwraca Wam się już po podróży w dwie osoby tam i z powrotem wraz z dużym bagażem podręcznym lub rejestrowanym. Każdorazowo dostajecie minimum 10€ zniżki na każdy bilet i 5€ rabatu na bagaż. Więc jeśli korzystacie z WizzAir minimum dwa razy w roku na loty tam i z powrotem zaczynacie naprawdę oszczędzać.

Jak kupić członkostwo? Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję przy kupnie biletu i od tego momentu cieszycie się rabatem.

Jest jeszcze jedna metoda na uzyskanie członkostwa WizzAir. Ta jest darmowa. Wymaga jednak otworzenia konta w Raiffeisen Polbanku i wyrobienia specjalnej karty kredytowej WizzAir (zobaczcie tutaj).W przypadku wyrobienia tej karty będzie Was obowiązywać tak zwany Cash Back i część wydanych pieniędzy będzie pojawiać się na Waszym koncie Wizz – pieniądze te będziecie mogli wykorzystać potem do zakupu innych biletów – czyli jest taka możliwość, że będziecie mieć bilety całkowicie za darmo. Zobaczcie kalendarze lotów z Cypru i na Cypr (otworzą Wam się najtańsze możliwe połączenia, jeżeli szukacie połączeń w innym miesiącu po prostu zmieńcie miesiąc wyszukiwania):
Możecie także zobaczyć loty na stronie przewoźnika:Za bilety zapłacicie dowolną kartą płatniczą. Pamiętajcie, że rabat dotyczy ceny podstawowej, a nie podatków i opłat. Do 29 października 2017 w cenę biletu wliczony jest mały bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm, po 29 października będziecie mieli możliwość zabrać na pokład bagaż podręczny o wymiarach 55 x 40 x 23 cm.

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading