Willa w Pafos za 2£

Jeżeli marzycie o własnym domu na Cyprze, możecie spróbować szczęścia w loterii zorganizowanej przez małżeństwo z Wielkiej Brytanii.

Postanowili oni w bardzo niekonwencjonalny sposób sprzedać swój dom – zorganizowali loterię. Los na loterię kosztuje 2£ (~2,17€ lub 9,29 zł). Aby wziąć w niej udział należy zakupić swój los na stronie www.winacyprusvilla.co.uk i odpowiedzieć na proste pytanie.

Czemu napisaliśmy, że to świetny pomysł na sprzedaż? Otóż w warunkach konkursu napisano, że loteria będzie trwać do 1 lutego 2018 roku. W regulaminie jest jednak zastrzeżenie, że termin zamknięcia loterii może zostać przesunięty jeśli nie zostanie osiągnięta wymagana kwota za sprzedane losy. A planowana ilość sprzedanych losów nie jest niska – 200 000 sztuk! Zdaniem organizatorów musi być w całości pokryta wartość nieruchomości oraz wszystkie niezbędne podatki i opłaty skarbowe.

Willa jest w pełni wyposażona. Znajdują się w niej trzy sypialnie z łazienkami, prywatny basen oraz zadaszone miejsce do odpoczynku na zewnątrz. Położona jest w miejscowości Katikas. Więcej zdjęć domu zobaczycie tutaj >>> 

Jak zapewniają organizatorzy loterii losowanie odbędzie się w obecności specjalnej komisji, w której zasiądzie przedstawiciel Pafos oraz notariusz. 10% wpływów z loterii zostanie przekazanych na trzy organizacje charytatywne RSPCA, National Autistic Society oraz Fight for Life Freddy.

Kupujecie los? Jest większe prawdopodobieństwo wygranej niż w Jokera. Bezpośredni link do strony na której możecie kupić los w systemie PayPal znajdziecie tutaj >>>.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading