fbpx
EnglishGermanGreekPolishRussian
  • Limassol 15'C ☼
  • Nicosia 14'C 🌥
  • Larnaca 14'C ☼
  • Ayia Napa 14'C ☼
  • Paphos 11'C 🌥
  • Limassol 15'C ☼
  • Nicosia 14'C 🌥
  • Larnaca 14'C ☼
  • Ayia Napa 14'C ☼
  • Paphos 11'C 🌥

Wielka wyprzedaż walizek – nawet 70% taniej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Z całą odpowiedzialnością za nasze słowa polecamy Wam zakup walizek wykonanych z ABS-u, które dodatkowo zabezpieczone są powłoką z policarbonu, gwarantując doskonałą ochronę bagażu. Wyposażone są w cztery łożyskowane kółka (po kilkunastu przelotach nadal działają bez zarzutu), wysuwany uchwyt oraz gumowe rączki, wpływające na wysoki komfort podczas prowadzenia bagażu. Dostępnych jest wiele różnych kolorów i wzorów.

Teraz większość z nich możecie kupić w promocyjnej cenie. Firma Wittchen poszła po rozum do głowy i obniżyła ceny walizek nawet o 70%.

Sami korzystamy z walizek tej firmy. Świetnie nadają się jako bagaż podręczny w WizzAir, Ryanair czy LOT (oznaczone są specjalnym znaczkiem z symbolem samolotu).

Niektóre z nich mają mało spotykane wzory i kolory – na pewno od razu je zauważycie podczas odbierania bagażu z taśmy – to jest ich plus. Szczerze powiedziawszy walizki są bardzo odporne i wytrzymałe, a dzięki taśmom i suwakom w środku, przewożone rzeczy nie przemieszczają się i nie są narażone na żadne uszkodzenia – sami wiecie jak to jest z bagażem podczas podróży.

Sprawdź aktualną promocję tutaj>>>

Co nas zaskoczyło podczas testowania walizek to kółka – są naprawdę wytrzymałe i pomocne w przemieszczaniu. Posiadają specjalną okładzinę (rodzaj bardzo wytrzymałego silikonu), która zachowuje się jak opona w samochodzie.

Jeśli więc nie macie walizki – skorzystajcie z promocji. Naszym zdaniem warto. Walizki wydają się drogie, ale podczas poszukiwań walizek w Polsce doszliśmy do wniosku, że w sklepach typu Auchan czy Tesco są one w podobnych cenach a ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Kupiona w Auchan za 199 zł walizka wytrzymała jedną podróż na Cypr. Kółka się zatarły, a po powrocie do Polski została uszkodzona (rozerwana) na lotnisku i do niczego więcej się nie nadaje. Przemyślcie zatem ofertę firmy Wittchen bo naszym zdaniem warto. Bezpośredni link do promocji znajduje się tutaj na dole strony. 

I co ważne – firma udziela 2 letniej gwarancji na sprzedawane walizki – a to nie często się zdarza!


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie: