Wielka Brytania w grupie B

Wielka Brytania zostanie umieszczona w kategorii B od 1 sierpnia. Ministerstwo zdrowia powtórzyło, że pasażerowie przybywający z krajów kategorii B są zobowiązani do przedstawienia negatywnego wyniku testu wykonanego w ciągu ostatnich trzech dni.

Sytuacja pozostała stabilna i nie uległa pogorszeniu, a umieszczenie ludzi w kategorii B nadal oznacza, że ​​ludzie będą musieli zdawać testy – powiedział Cyprus Mail, doradca rządowy Petros Karayiannis

Karayiannis zwrócił również uwagę na niektórych przyjezdnych, którzy przylecieli na Cypr z negatywnym wynikiem testu, ale mimo to po kilku dniach uzyskali wynik pozytywny. Powiedział, że losowe pobieranie próbek na lotniskach znacznie zwiększy wskaźniki wykrywalności. Ministerstwo zdrowia poinformowało, że dziennie będzie przeprowadzanych 600 losowych testów.

Karayiannis wyraził nadzieję, że jeśli sytuacja się unormuje do końca sierpnia Wielka Brytania może zostać przeniesiona do kategorii A – bez testu.

Organizatorzy wycieczek nadal twierdzą, że nie będą współpracować z Cyprem, dopóki wymagany jest negatywny test lub test zostanie przeprowadzony po przyjeździe.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading