fbpx

Więcej samodzielnych turystów na Cyprze?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Pomimo zwiększonej liczby turystów, wiele hoteli nadal nie osiąga 100% obłożenia, mniej pracy mają także biura podróży

Śmiało można powiedzieć, że na Cypr dotarli turyści. Niestety, rynek brytyjski i rosyjski nadal jest zamknięty i nie ma ich zbyt wielu a to właśnie na nich bazują biura podróży i powiązane z nimi hotele. Okazuje się jednak, że wielu turystów samodzielnie rezerwuje bilety i noclegi i przez to nie korzysta z usług biur podróży.


Na brak obłożenia nie narzekają hotele, które nie mają stałych umów z biurami podróży.


Jak informują nas czytelnicy, czasami pojawiają się problemy związane z rezerwacją miejsc – noclegi dostępne w popularnych wyszukiwarkach są już wyprzedane, podobnie jak wypożyczalnie samochodów przyjmują rezerwacje z kilkutygodniowym wyprzedzeniem – w tej chwili praktycznie nie ma szans na znalezienie samochodu z dnia na dzień.

>>> Najlepszą wyszukiwarkę noclegów na Cyprze znajdziecie tutaj >>>

Coraz więcej osób organizuje sobie pobyt na Cyprze samodzielnie – począwszy od kupienia biletów lotniczych (często można kupić bilet w dwie strony na Cypr nawet za niecałe 200 zł (na przykład tutaj), samodzielnie wyszukując sobie noclegi, wypożyczając samochód i organizując sobie cały pobyt.

Problemy biur podróży widać najlepiej po niektórych hotelach – te, które do tej pory bazowały na umowach z firmami turystycznymi mają naprawdę poważne problemy, kilka z nich jest wciąż zamkniętych.

Na brak turystów nie narzekają prywatne firmy i osoby wynajmujące mieszkania – tam ruch jest olbrzymi i jak twierdzą niektórzy właściciele, muszą odmawiać kolejnych rezerwacji.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!