fbpx

Więcej polskich lotów Ryanair

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Niespodziewanie Ryanair zwiększył ilość rotacji na polskich lotach na Cypr – będą połączenia nawet trzy razy w tygodniu

Zapewne już zauważyliście, że Ryanair miesza jak tylko może w swojej siatce połączeń, z ostatniego zamieszania wynika, że na niektórych trasach, przewoźnik będzie latał nawet trzy razy w tygodniu.


W maju powinny być uruchomione wszystkie “polskie” połączenia przewoźnika.


Od 1 lipca, zwiększy się ilość rotacji z dwóch do trzech tygodniowo na trasie Katowice – Pafos – Katowice – w systemie rezerwacyjnym są dostępne połączenia w środy, piątki oraz niedziele. W chwili obecnej, z rozkładu wynika, że loty będą wykonywane także w okresie zimowym z tym, że wraz z początkiem zimowego rozkładu lotów zostaną one ograniczone do jednego w tygodniu (w soboty).

Podobnie jest zresztą z lotami na trasach Pafos – Kraków – Pafos oraz Pafos – Warszawa – Pafos. W przypadku obydwu tych połączeń, także od 1 lipca, ilość rotacji zostanie zwiększona do trzech w tygodniu. Niestety, wraz z początkiem sezonu zimowego loty do Krakowa zostaną ograniczone do dwóch tygodniowo a loty do Warszawy, w okresie zimowym, zostaną zawieszone.

Z rozkładu wynika także, że loty na trasie Pafos – Poznań – Pafos zostały całkowicie w tym sezonie letnim zawieszone.

Miejmy tylko nadzieję, że sytuacja pozwoli na normalną realizację połączeń.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!