fbpx

Weekendowy boom w cypryjskich kurortach (film)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Agia Napa, Pafos i górskie wioski były świadkiem wielkiego odpoczynku Cypryjczyków.

Nikozja, Larnaka i Limassol w weekend opustoszały a hotele w Pafos, Agia Napie i te położone w cypryjskich górach notowały 100% zapełnienie. Na ulicach Agia Napy musieli pojawić się policjanci – korki były tak duże, że przejazd przez główną ulicę miejscowości trwał kilkadziesiąt minut.

Zobaczcie co działo się na ulicach miasta:

Miejsca w niektórych hotelach były zarezerwowane na długo przed weekendem – jednak takiego boomu turystycznego nie spodziewał się nikt.

Ulice Nikozji i Limassol opustoszały do tego stopnia, że można było bez problemu zaparkować w obleganych dotychczas miejscach.

Agia Napa przypominała miasto sprzed pandemii


Niestety właściciele lokalnych biznesów w cypryjskich kurortach mówią wprost, że jeżeli nie przyjadą turyści z Wielkiej Brytanii i Rosji, weekendowe przyjazdy mieszkańców Cypru nie pozwolą na uratowanie ich biznesów.

Przypomnijmy, że program dopłat dla rezydentów do pobytu w cypryjskich hotelach będzie funkcjonował do końca listopada z wyłączeniem letnich miesięcy czyli lipca i sierpnia.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!