Ważny komunikat Ambasady w Nikozji

W najbliższym czasie, Ambasada RP w Nikozji będzie organizować kolejne spotkania Polaków mieszkających na Cyprze.

Przed nami kilka wydarzeń, których głównym organizatorem będzie Ambasada RP w Nikozji. Najbliższe już w listopadzie – Święto Niepodległości. Jak poinformowała nas Pani Ambasador Irena Lichnerowicz – Augustyn, jeżeli nie zmieni się sytuacja epidemiologiczna, wydarzenie będzie zorganizowane w Pafos.

Kolejne, cykliczne wydarzenie w tym roku, to Spotkanie Opłatkowe w grudniu.


Osoby zainteresowane otrzymywaniem informacji o wydarzeniach organizowanych przez Ambasadę RP w Nikozji proszone są o wypełnienie formularza.


Niestety, pracownicy Ambasady nie posiadają danych kontaktowych do wszystkich osób, które chciałyby wziąć udział w wydarzeniach. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdy kto chce zostać wpisanym na listę osób zaproszonych, powinien wypełnić dokument zezwalający na przetwarzanie danych osobowych (RODO).

Jeżeli chcecie być na bieżąco informowani o organizowanych wydarzeniach polonijnych, wydrukujcie i wypełnijcie formularz (znajduje się tutaj) i wyślijcie go na adres mailowy nikozja.amb.wk@msz.gov.pl lub pocztą na adres: Kennedy Avenue 12-14, Office 601, 1087 Nicosia, Cyprus.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading