fbpx
EnglishGreekPolishRussian
  • Limassol 26'C 🌥
  • Nicosia 26'C ☁
  • Larnaca 26'C ☁
  • Ayia Napa 26'C ☁
  • Paphos 24'C 🌥
  • Limassol 26'C 🌥
  • Nicosia 26'C ☁
  • Larnaca 26'C ☁
  • Ayia Napa 26'C ☁
  • Paphos 24'C 🌥

Wąż ma nogi a świnie mogą latać. Plotki o 5G.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Jest taki filmik o wężu z nogami. Tylko że w rzeczywistości on tych nòg nie ma, ale jakiś kretyn tak sobie wymyślił i fałszywa informacja popłynęła w świat.
Tak właśnie rodzi się plotka i rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji.


Długo się powstrzymywaliśmy z komentarzami na ten temat, ponieważ nie jesteśmy naukowcami. Ale kiedy obserwujemy wygłupy na poziomie mieszkańca jaskini spirytualizmu, to nie potrafimy się powstrzymać.

Złamanie zakazu bezpodstawnego poruszania się i zniszczenia mienia.
Rzecznik cypryjskiej policji poinformował, że trwa śledztwo w sprawie 18 osób w związku ze zniszczeniem masztu telekomunikacyjnego w Limassol w ubiegłą sobotę.

Prezydent Nicos Anastasiades w środowym oświadczeniu pisemnym powiedział, że obawy mieszkańców dotyczących spisków rządu w sprawie kwarantanny mają na celu potajemne instalowanie anten 5G, są bezpodstawne. Poinformał również, że żadnej firmie nie udzielono żadnej licencji na instalację 5G.
O licencjach nie wiemy, wiemy że 4G dopiero raczkuje, a niemal 50% populacji nie posiada konta w banku czy karty płatniczej. Około 80 % osób powyżej 70 roku życia nie wie czym jest internet. O czym my tu mówimy? 

Prezydent odniósł się do incydentu podpalenia masztu Cyta co przerwało świadczenie usług telefonii komórkowej i zagraża życiu i zdrowiu słabszych grup społecznych. 
Anastasiades oskarżył niektóre osoby o rozpowszechnianie fałszywych wiadomości o 5G.

Jedyne prace, które są wykonywane, to utrzymanie i modernizacja istniejących sieci w celu zaspokojenia rosnących potrzeb ze względu na podjęte środki – dodał. Decyzja o instalacji sieci 5G będzie opierać się wyłącznie na poglądach naukowych, dyrektywach europejskich i zaleceniach Światowej Organizacji Zdrowia.

Osoby podejrzane o zniszczenie masztu Cyta w sobotni wieczór zostały wyśledzone przez policję cyberprzestępczą po tym, jak sprawcy pochwalili się swym czynem w mediach społecznościowych, inni zachęcali do podpisywania petycji przeciw 5G.

Niektórzy uważają, że wirus może być przenoszony przez 5G.
Niektòrzy wierzą że bociany przynoszą dzieci, uwaga! drobny druk, niech tego nie czytajà dzieci… i wierzą że Święty Mikołaj istnieje.
A węże mają nogi.

Ten akt to, po pierwsze, wandalizm przeciwko własności prywatnej,  który nie ma nic wspólnego z sieciami 5G.

Cypr nie jest jedynym krajem, w którym członkowie opinii publicznej uważają, że istnieje związek między koronawirusem a technologią 5G.

Użytkownicy Facebooka rozpowszechnili teorie, że 5G spowodowało wirusa, a Facebook zareagował, usuwając kilka takich grup, które miały tysiące członków.
Zanim zajmiecie się rozpowszechnianiu fałszywych informacji, zajrzyjcie najpierw do źródła.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!