fbpx

Warszawa ⇔ Stambuł za 449 zł!

Dziś prawdziwa gratka dla osób, które mieszkają na stronie okupowanej lub dla tych, które właśnie tam zamierzają spędzić swój urlop.

Jak doskonale wiecie z Polski nie ma bezpośrednich lotów na Ercan – czyli lotnisko położone w okolicach Nikozji na stronie okupowanej. Jedyne loty jakie są tam dostępne to te na trasach do Turcji. Na szczęście koszt połączenia nie jest wysoki i wynosi około 20 -25 € za lot (zobaczcie sami tutaj>>>).

Nasz narodowy przewoźnik ogłosił właśnie ofertę specjalną, w której loty do Stambułu w dwie strony można kupić za 449 zł. Oferta dotyczy wszystkich lotów w okresie od 11 stycznia do 25 marca 2018 roku czyli w  okresie ferii zimowych w Polsce.

Jeśli więc wybieracie się na północny Cypr w ferie – kupujcie śmiało! Po kliknięciu tutaj zostaniecie skierowani prosto na stronę PLL LOT gdzie bez żadnych dodatkowych opłat będziecie mogli wyszukać i kupić interesujący Was bilet.

Jeżeli nie macie jeszcze noclegów – pamiętajcie o specjalnej wyszukiwarce tanich noclegów – szczegóły znajdziecie tutaj.
>


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!