fbpx

Znaleźliśmy otwarty warsztat w Limassol

Sierpień to miesiąc, kiedy wszystko na Cyprze jest zamknięte – znaleźliśmy polski warsztat samochodowy, który pracuje.

Ostatnimi czasy otrzymujemy wiele zapytań o możliwość naprawy samochodu w czasie wakacyjnego przestoju. Bądźmy szczerzy, w sierpniu prawie wszystkie warsztaty samochodowe są zamknięte.

A tu niestety: awarie, wypadki i do końca sierpnia niektórzy z nas mogą zostać bez samochodu. Na szczęście są także na Cyprze Polacy, których warsztaty samochodowe pozostają otwarte. Jednym z nich jest Paweł Śmigielski.


Paweł wykonuje wszystkie naprawy samochodów – także te powypadkowe wliczając blacharstwo i lakiernictwo samochodowe. Wykona dla Was także normalny serwis czyli wymianę filtrów i olejów.


Z usług Pawła korzysta bardzo wielu Polaków z Limassol – nie wszyscy jednak wiedzą, że jego warsztat pozostaje otwarty także w sierpniu. Serwis znajduje się w Limassol, w okolicy Nowego Portu:


Jeżeli nie zależy Wam na czasie i możecie zostawić samochód na dłużej, niezbędne części Paweł sprowadzi z Polski dzięki czemu ograniczycie koszty naprawy.

Nasz polski mechanik przygotuje także Wasz samochód do obowiązkowego przeglądu MOT – zostawicie samochód u niego a odbierzecie wraz z wykonanym już przeglądem.

Jednej rzeczy u Pawła nie zrobicie – nie robi serwisu klimatyzacji samochodowej, ale jak powiedział nam wczoraj – lada dzień ma to się zmienić.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!