fbpx

Warszawa-Larnaka od 198 zł, Gdańsk-Pafos od 172 zł.

Po wczorajszym ogłoszeniu zaliczenia Polski do grupy A, internet oszalał. Wszyscy poszukiwali potwierdzenia informacji o zaliczeniu Polski do grupy A i podróży na Cypr bez obowiązkowych testów (o decyzji Ministerstwa Zdrowia napisaliśmy tutaj). Co ciekawe, praktycznie natychmiast ceny biletów zaczęły się zmieniać i szybować w górę. Na szczęście zostało jeszcze kilka perełek, biletów w naprawdę niskich cenach na tegoroczne wakacje.

Na trasie Warszawa – Larnaka – Warszawa najtaniej w chwili obecnej można polecieć samolotami PLL LOT – bilety można znaleźć po 198 zł za lot w dwie strony. Najtaniej kupicie je bezpośrednio na stronie przewoźnika na specjalnie dedykowanej stronie internetowej LOTnaWakacje:

Tu sprawdzisz bilety na trasie Warszawa – Larnaka >>>

Na szczęście, dużo więcej tanich biletów znajdziecie do Pafos – w tym wypadku Ryanair ogłosił, z okazji otwarcia nowych kierunków, specjalnie obniżone taryfy, zobaczcie sami (po kliknięciu w interesujący Was kierunek zostaniecie przeniesieni na stronę gdzie bilety będzie można kupić):


W obniżonych cenach są także bilety przewoźnika gdy musicie lecieć do Polski, dokładne ceny znajdziecie po kliknięciu w link:

Oferty na bilety z Cypru do Polski znajdziecie tutaj >>>

Jeżeli więc zamierzacie wybrać się na Cypr lub z Cypru do Polski – radzimy kupić bilety jak najszybciej – taniej, w tym sezonie już nie będzie!


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!