fbpx

Walizki do 70% taniej

Dobrze Wam znana firma Wittchen przygotowała wielki kiermasz! Większość walizek (w tym te jako bagaż podręczny) możecie kupić nawet z 70% rabatem!

Dostępne są zarówno walizki małe (kabinowe) do Ryanair, WizzAir (nowy i stary rozmiar) jak i do LOT-u. Rozdzieliliśmy je tak abyście mogli je swobodnie zobaczyć:

Jak sami widzicie, ceny zostały naprawdę bardzo obniżone. Ceny, które przed obniżką kształtowały się w okolicach 500 zł teraz wahają się w okolicach 100 zł.

Podobnie jest z dużymi walizkami. Co ciekawe, naprawdę duże, trwałe i solidne walizki możecie już kupić za 159 – 200 złotych.

Zobacz duże walizki na bagaż rejestrowany tutaj >>>

Jeżeli natomiast zdecydujecie się na zakup całego zestawu walizek – zostanie Wam udzielony dodatkowy 10% rabat. Więc jeśli chcecie kupić małą, średnią i dużą walizkę to idealny moment.

Zobacz ceny zestawów walizek tutaj >>>

Przypominamy, że wszystkie walizki sprzedawane pod marką Wittchen objęte są gwarancją. Jeżeli zamówienia dokonacie w czasie trwającego właśnie długiego weekendu – Wasze walizki zostaną dostarczone do domu za darmo. Bo po co dopłacać do wysyłki…


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!