fbpx

Walentynkowa promocja w LOT

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Pierwsza od dawna promocja w LOT na bilety do Larnaki

Jak już wcześniej pisaliśmy, nasz narodowy przewoźnik PLL LOT ponownie uruchomi loty na Cypr 28.03.2021 roku. W tym roku, z okazji Walentynek, uruchomił specjalny kod rabatowy dzięki któremu można kupić dwa bilety ze zniżką 20%.

Przy rezerwacji dla min. 2 dorosłych osób, z kodem LOVE20 kupicie bilety nawet 20% taniej!

Co należy zrobić? Należy na stronie przewoźnika (tutaj) wybrać interesujący Was kierunek, wpisać kod promocyjny LOVE20 w pole „Mam kod promocyjny” i kliknąć pole “szukaj”:


Kod działa na dedykowanej stronie na podróże w dniach 28.04.2021 – 31.10.2021 – strona znajduje się tutaj.

Pamiętajcie, że jeśli nie będziecie mogli wyruszyć w podróż zgodnie z zakupioną rezerwacją, możecie skorzystać z darmowej zmiany reserwacji.

Darmowa zmiana dotyczy wszystkich taryf LOT-u na rejsach krajowych, krótkodystansowych oraz długodystansowych (w tym również taryfy Saver). Przy wymianie biletu nie ma dodatkowych opłat, należy jedynie dopłacić ewentualną różnicę w cenie jeśli w nowym terminie nie jest dostępna taryfa, w której posiadasz bilet.
Zmian można dokonać w ramach opublikowanego rozkładu lotów, a oferta nie ma ograniczeń co do liczby dokonywanych zmian terminu lub wyboru kierunku.

Zmian można dokonasz samodzielnie w sekcji Zarządzaj Moją Rezerwacją na lot.com (w zakresie zmiany terminu podróży) lub przy pomocy naszego konsultanta w LOT Contact Center (w zakresie zmiany kierunku i/lub terminu).


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!