Wakacje z nc+

Platforma nc+ przygotowała promocję „Wakacje od abonamentu”, w ramach której klienci zawierający nowe umowy na pakiety telewizji oraz pakiety telewizja, internet, telefon nie zapłacą za abonament nawet przez pierwsze 3 miesiące. Klienci nc+ mogą wybierać spośród kilku pakietów telewizyjnych, dostępnych również w ofercie łączonej z internetem i telefonem. Wszyscy abonenci nc+ posiadający dowolny pakiet telewizji mogą również korzystać bezpłatnie z mobilnej telewizji nc+ GO, która oferuje dostęp nawet do ponad 90 kanałów na żywo, w tym 8 kanałów Canal+ oraz biblioteki tysięcy filmów, seriali i programów na życzenie. Każdy z pakietów telewizji nc+ można powiększyć o usługi nc+ internet oraz nc+ telefon, na które również obowiązuje promocja „Wakacje bez abonamentu”.

Zobacz szczegóły promocji tutaj >>>

Cennik nc+ internet dla klientów posiadających dowolny pakiet telewizyjny nc+ kształtuje się następująco:

  • Internet „Na start” – 10 GB – 19,99 zł (do 3 miesięcy za 0 zł);
  • Internet „Domowy” – 35 GB – 34,99 zł (do 3 miesięcy za 0 zł);
  • Internet „Domowy Max” – 100 GB – 59,99 zł (do 3 miesięcy za 0 zł).

Abonenci, którzy zdecydują się na zakup najwyższego pakietu 100 GB otrzymają bezpłatnie dostęp do usługi „TV w kieszeni”, dzięki której oglądając telewizję za pośrednictwem aplikacji nc+ GO lub przez stronę internetową ncplusgo.pl nie będą zużywać limitu transferu danych.

Przypominamy, że w związku ze zniesieniem roamingu (pisaliśmy o tym tutaj) pakiety telefoniczne i internetowe zachowują swoją ważność także na Cyprze.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading