fbpx

W wypożyczalniach brakuje samochodów!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Na cypryjskie drogi wyjechały wszystkie samochody dostępne w wypożyczalniach – innych brak

Nigdy wcześniej nie było takiej sytuacji jak teraz – w wypożyczalniach samochodów nie ma dostępnych aut. Właściciele firm twierdzą wprost – sytuacja nas przerosła.

Mam jeszcze kilka “okienek” w sierpniu, ale nie ma ich zbyt wiele – generalnie wszystkie samochody, które posiada nasza firma są w wypożyczeniu – powiedziała nam Agnieszka z Pafos

Przedstawiciele wypożyczalni twierdzą, że samochody mają maksymalnie dwie godziny przerwy między klientami – akurat tyle ile potrzeba na ich posprzątanie i sprawdzenie stanu technicznego.


Jeżeli planujecie wypożyczenie samochodu na Cyprze – lepiej dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem.


Jak udało nam się ustalić wolne samochody posiadają jeszcze duże, międzynarodowe wypożyczalnie. Tak naprawdę są to działające pod wspólną marką lokalne wypożyczalnie, które mają podpisane z firmami długoterminowe umowy. Wyszukiwarkę samochodów znajdziecie także na naszej stronie (tutaj) lub w naszym menu.

Pewne jest jedno – sezon się rozkręca i im później zdecydujecie się na odwiedzenie wyspy, tym trudniej Wam będzie znaleźć nie tylko samochód ale także nocleg w dobrej cenie.

Nie czekajcie więc!


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!