fbpx

W tym tygodniu na szczepienia zapiszą się osoby 30+

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych rocznikach, które będą uprawnione do rejestracji na portalu szczepień.

Od środy 2 czerwca od godziny 7:30 do czwartku, 3 czerwca do godziny 17:30 portal będzie czynny dla osób w wieku 33- 35 lat, natomiast od piątku 4 czerwca od godziny 7:30 do soboty 5 czerwca do godziny 17:30 portal będzie czynny dla osób w wieku 30 – 32 lata.

Przypominamy, że równolegle ze szczepieniami w Centrach Szczepień podawanie szczepionki AstraZeneca jest kontynuowane w klinikach lekarzy pierwszego kontaktu, którzy wyrazili zainteresowanie, dla wszystkich w wieku powyżej 20. lat.


Zarejestrować na szczepienia mogą się jedynie osoby z wskazanych przez ministerstwo grup – nie ma możliwości rejestracji innych osób.


W celu dokonania rejestracji do szczepień należy wejść na stronę główną GESY gdzie znajduje się bezpośredni dostęp do portalu szczepień (klikając opcję „Portal szczepień”). Następnie należy wpisać nazwę użytkownika i kod, którego już używają do logowania się na swoje konto osobiste w systemie.

Po wejściu na Portal użytkownicy są informowani o Ośrodkach Szczepień i szczepionce, którą otrzymują – po zaakceptowaniu warunków przystępują do umówienia wizyty.


Przypominamy, że zaszczepić się można także u niektórych lekarzy pierwszego kontaktu.

W przypadku osób, które “przegapiły” swój termin rejestracji, ministerstwo zapowiedziało, że dostęp dla poszczególnych grup wiekowych będzie powtarzany.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!