fbpx

W poniedziałek służby antynarkotykowe miały sporo pracy

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Doszło do dwòch aresztowań w dwòch odrębnych sprawach.

Pierwsza, to przemyt 27 kilogramòw konopii w 128 torebkach.

32. letni mężczyzna, został zatrzymany w poniedziałek, 12 kwietnia po godzinie 22:00 na lotnisku w Larnace. Celnicy wraz ze służbami antynarkotykowymi (YKAN, THE Anti-narcotics Unit) przeprowadzili rewizję jego bagażu. Mężczyzna został zatrzymany w celu zbadania sprawy importu i posiadania narkotyków oraz posiadania narkotyków w celu przekazania ich innej osobie, a śledztwo prowadzone jest przez YKAN w Larnace.


Agencje nie podają skąd podròżował mężczyzna.  W poniedziałek na lotnisku w Larnace o godzinie 21.20 lądowali przyjaciele od szczepionek z Izraela, a o 22.10 dwa samoloty z zaprzyjaźnionych Aten. 


Druga sprawa zdarzyła się w Pafos.

Około godziny 11:00, ròwnież w poniedziałek, zatrzymano samochód prowadzony przez 37. letniego mężczyznę. YKAN obserwowało mężczyznę ponieważ jeszcze przed weekendem firma kurierska w Nikozji zawiadomiła policję o przesyłkach zawierających “leki”. Zatem złapany na gorącym uczynku.

W dwòch paczkach znaleziono 5 kg konopii.  Trwa śledztwo w celu odnalezienia nadawcy, ktòrego adres widnieje na przesyłkach.

Oprócz dwóch paczek, podczas przeszukania samochodu 37. latka przez członków YKAN, znaleziono również cztery woreczki zawierające niewielką ilość marihuany oraz trzy telefony komórkowe. 

Mężczyzna został również aresztowany i zatrzymany w celu zbadania sprawy importu i posiadania narkotyków oraz posiadania narkotyków w celu dostarczenia ich innej osobie, a śledztwo prowadzone jest przez Biuro Okręgowe YKAN w Nikozji. 


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!