fbpx

W Limassol zabrakło szczepionek!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Jak poinformował nas Thomas z Limassol, w punkcie szczepień zabrakło szczepionek

Ministerstwo Zdrowia prawdopodobnie nie spodziewało się takiego zainteresowania szczepieniami w punktach “szczep się i idź” – w Limassol ustawiła się gigantyczna kolejka do punktu szczepień, których praktycznie natychmiast po otwarciu punktu zabrakło.

Thomas z Limassol przysłał nam film z punktu w Limassol – zobaczcie:


Na filmie widać zarówno kolejkę jak i moment kiedy na zewnątrz wychodzi pracownik obsługi z numerkami do szczepień. Część osób praktycznie rzuca się na kobietę wyrywając jej kolejne z ręki.

Co ciekawe, po tym jak szczepionki się skończyły, nikt z obsługi nie poinformował osób stojących w kolejce, że dziś nie będą już dostępne – wiele osób wciąż stało i czekało na swoją kolej.

Ministerstwo Zdrowia zapowiada zwiększenie ilości tego typu punktów szczepień i ilości przekazywanych dawek. Potrzebuje jeszcze wymyślić w jaki sposób sprawnie zorganizować cały proces aby ludzie godzinami nie stali w gigantycznych kolejkach w 40. stopniowym upale.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!