W Limassol powstanie nowy hotel

Firma Hyatt ogłosiła, że spółka stowarzyszona Hyatt zawarła z Anolia Holdings Limited umowę o zarządzanie pierwszym hotelem Hyatt na Cyprze, Grand Hyatt Limassol. Oczekuje się, że luksusowy ośrodek z 300 pokojami zostanie otwarty w 2025 r.

Nowo wybudowany nadmorski kurort będzie położony przy oznaczonej Błękitną Flagą plaży na wschód od Limassol a dokładniej w Pyrgos. W hotelu ma znajdować się 300 pokoi z widokiem na morze, a całkowita jego powierzchnia wyniesie 4000 metrów kwadratowych. Na terenie będzie znajdował się klub plażowy z luksusowym spa i centrum fitness, a także kryty basen dwoma baseny zewnętrzne. Na terenie znajdzie się także minimum pięć restauracji i specjalnie urządzona strefa do organizowania wszelkiego rodzaju imprez. Grand Hyatt Limassol będzie kluczowym elementem Zaria Resort, luksusowego osiedla o różnym przeznaczeniu, składającego się z apartamentów mieszkalnych i prywatnych willi o łącznej powierzchni 800000 metrów kwadratowych.

Cieszymy się, że możemy współpracować z Anolia Holdings Limited, aby wprowadzić markę Grand Hyatt, znaną z dostępu do kultowych miejsc, na Cypr, jedno z najpopularniejszych miejsc turystycznych w Europie- powiedział Takuya Aoyama, wiceprezes ds. Rozwoju dla Europy i Afryki, Hyatt. 
Grand Hyatt Limassol stanowi kluczowy element naszej strategii rozwoju w Europie, ponieważ nadal poszukujemy możliwości rozszerzenia naszego zasięgu w kurortach na Morzu Śródziemnym.

Hotel zbudowany zostanie 3 km na południe od centrum gminy Pyrgos i 15 km od centrum miasta Limassol. Na wschód, w odległości około 500 m, znajduje się Elektrownia (EAC), natomiast na południowy zachód, w odległości około 1 km, znajduje się marina St. Raphael.

Projekt składa się z części hotelowej obejmującej skrzydło zachodnie i wschodnie. Dwa skrzydła mają 36,5 m wysokości, 8 pięter i łącznie 300 pokoi. W skrzydle wschodnim oprócz części hotelowej znajduje się również osiedle mieszkaniowe – 16-kondygnacyjna wieża (od 9 do 24 piętra, o łącznej wysokości 109 m), na którą składa się 40 mieszkań podzielonych na 5 różnych typów o następujących cechach: 9 apartamentów z jedną sypialnią, 14 apartamentów z dwiema sypialniami, 16 apartamentów z trzema sypialniami, 1 penthouse.

Zarówno część hotelowa, jak i osiedle będą posiadać oddzielne podziemne miejsca parkingowe.

Jak widać pandemia nie przeszkadza w inwestowaniu.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading