fbpx

W kwietniu Rosjanie przylecą na Cypr?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Operatorzy turystyczni w Rosji sprzedają wczasy na Cyprze – pierwsze loty już w kwietniu.

Jak twierdzą dobrze poinformowane źródła, pierwsi turyści z Rosji przylecą na Cypr jeszcze w kwietniu. Tamtejsze biura podróży rozpoczęły sprzedaż pobytów na Wyspie Afrodyty.

Jak twierdzi Cyprus Mail, Rosyjska Federalna Agencja Transportu Lotniczego wydała w tym miesiącu zezwolenia kilku liniom lotniczym na loty do Cypru. Zezwolenia zostały wydane na loty z wielu rosyjskich miast zarówno na loty do Larnaki jak i Pafos.


Aeroflot dostał zezwolenie na codzienne loty z Pafos do Moskwy, Ural Airlines będzie latał 7 razy w tygodniu do Petersburga.


Cyprus Mail informuje, że Ministerstwo Turystyki Cypru prowadzi bardzo zaawansowane rozmowy aby Rosjanie mogli przylatywać na Cypr już na początku kwietnia. Przypomnijmy, że to Federacja Rosyjska zakazuje lotów – Cypr zamierza sklasyfikować Rosję w jednej z “kolorowych” grup zgodnie z ilością zakażeń.

Mamy nadzieję, że turystyka ruszy – od 1 kwietnia Cypr otwiera swoje granice dla obywateli Izraela oraz Wielkiej Brytanii. Jeżeli do tych grup dojdzie także Rosja najbliższy sezon może być całkiem udany.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!