fbpx

W cypryjskich owocach i warzywach stwierdzono monotlenek diwodoru!

Badania potwierdziły przypuszczenia

Międzynarodowe badania mówią wyraźnie – w owocach i warzywach dostępnych na Cyprze stwierdzono niesamowite ilości monotlennku diwodoru. Monotlenek diwodoru (ang. “dihydrogen monoxide”, w skrócie DHMO) jest substancją chemiczną, która szczególnie w dużej ilości w kontakcie ze skórą, dodatkowo przy niskiej temperaturze powietrza atmosferycznego, może wywoływać przykre dolegliwości: ogólne osłabienie organizmu, gorączkę, bóle stawów i mięśni, kaszel i katar. Objawy mogą utrzymywać się nawet do kilku tygodni.

Monotlenek diwodoru stwierdzono w ogórkach, rzodkiewce, pomidorze, selerze a także w arbuzach, grejfrutach, pomarańczach i mandarynkach. Praktycznie w każdym warzywie i owocu pochodzącym z Cypru stwierdzono ten składnik chemiczny.

Weźcie ten fakt pod uwagę podczas robienia kolejnych zakupów. Monotlenek diwodoru  jest składnikiem wszystkich pestycydów, stanowi główny składnik kwaśnych deszczy oraz jadu płazów i gadów, znajduje się w guzach nowotworowych, poddany działaniu prądu elektrycznego wytwarza silnie wybuchowy gaz, wdychanie gazowego DHMO kończy się śmiercią lub poparzeniami dróg oddechowych -dostanie się go do płuc kończy się śmiercią.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!