fbpx

Uwaga na roboty drogowe

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

W najbliższych czasie będą prowadzone roboty drogowe na autostradach, drogach dojazdowych i lokalnych:

  • W soboty i niedziele w godzinach od 7:00 do 16:00 prace będą prowadzone na odcinku autostrady Nikozja – Limassol od zjazdu Parekklisia do ronda Ayia Fyla.
    Będą konserwowane i wymieniane lampy uliczne. Kierowcy nie będą mieli dostępu do pobocza podczas całego weekendu. W trakcie prac zamknięte zostaną również 100-metrowe odcinki jednego pasa ruchu, a ruch kierowany będzie na drugi pas.
  • Od 8 do 26 lutego codziennie oprócz weekendów, w godzinach od 8:00 do 15:00, na autostradzie z Nissou do Larnaki, z lotniska Larnaka do Paralimni i z Kofinou do Larnaki będą prowadzone prace konserwacyjne barierek bezpieczeństwa.
  • Na starej drodze z Nikozji do Limassol, drodze z Mazotos do Zygi, drodze z Kochi do Aradippou, z Kalo Chorio do Mosfiloti oraz z Larnaki do Troulli – odcinkowo drogi będą zamykane a ruchem będą kierowali pracownicy służby drogowej oraz policja

Departament robót publicznych przeproszaza wszelkie niedogodności i wzywa społeczeństwo do przestrzegania wskazówek policji oraz stosowania się do znaków drogowych.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!