fbpx

Uwaga na roboty drogowe

W najbliższych czasie będą prowadzone roboty drogowe na autostradach, drogach dojazdowych i lokalnych:

  • W soboty i niedziele w godzinach od 7:00 do 16:00 prace będą prowadzone na odcinku autostrady Nikozja – Limassol od zjazdu Parekklisia do ronda Ayia Fyla.
    Będą konserwowane i wymieniane lampy uliczne. Kierowcy nie będą mieli dostępu do pobocza podczas całego weekendu. W trakcie prac zamknięte zostaną również 100-metrowe odcinki jednego pasa ruchu, a ruch kierowany będzie na drugi pas.
  • Od 8 do 26 lutego codziennie oprócz weekendów, w godzinach od 8:00 do 15:00, na autostradzie z Nissou do Larnaki, z lotniska Larnaka do Paralimni i z Kofinou do Larnaki będą prowadzone prace konserwacyjne barierek bezpieczeństwa.
  • Na starej drodze z Nikozji do Limassol, drodze z Mazotos do Zygi, drodze z Kochi do Aradippou, z Kalo Chorio do Mosfiloti oraz z Larnaki do Troulli – odcinkowo drogi będą zamykane a ruchem będą kierowali pracownicy służby drogowej oraz policja

Departament robót publicznych przeproszaza wszelkie niedogodności i wzywa społeczeństwo do przestrzegania wskazówek policji oraz stosowania się do znaków drogowych.

Wyprzedaż teraz aż do -80% na Dx.com

Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:

2300 zgłoszeń we FixCyprus

Od 27 września działa aplikacja FixCyprus , dzięki której obywatele mają możliwość informowania Wydziału Robót Publicznych o napotkanych problemach na sieci drogowej. Inżynier Wykonawczy Departamentu Robót Publicznych, Aristotelis Savva , gościł w piątek (18.11)

Czytaj Dalej
error: UWAGA: Zakaz kopiowania!