Uwaga na remonty dróg

Trwają remonty autostrad, droga w Larnace będzie zamknięta.

Rozpoczął się nowy rok szkolny, czas więc zacząć remonty dróg.

Droga przybrzeżna Larnaka-Dekelia będzie zamknięta do 10 grudnia w ramach prac budowlanych w ramach projektu „Remont drogi przybrzeżnej Larnaka-Dekelia”. Droga będzie zamknięta od ronda Larnaca Maritime Club do wysokości ulicy Drama w Livadii. Ruch zostanie przekierowany na ulicę Navarinou przez rondo Larnaca Maritime Club oraz ulice Michalaki Karaoli, Ellados, Navarinou i Drama w gminie Livadia. Część ulicy Navarinou, jak i cała ulica Dramatyczna, będzie jednokierunkowa.

Zgodnie z zapowiedzią Departamentu Robót Publicznych odcinek autostrady pomiędzy stadionem GSP w Nikozji a skrzyżowaniem z autostradą Nikozja-Larnaka zostanie zamknięty z powodu prac konserwacyjnych na centralnej wyspie. Prace będą prowadzone od poniedziałku do czwartku w godzinach od 21:00 do 05:00.

Na czas prac zamknięty będzie częściowo prawy pas w obu kierunkach w kierunku Limassol i Nikozji. Ruch zostanie przekierowany na dwa pozostałe pasy.

Nocne prace prowadzone będą także na odcinku autostrady od ronda za stadionem GSP do wjazdu do Nikozji, za skrzyżowaniem z alejami Limassol i Athalassa (światła Kalispera), w celu oznakowania nawierzchni. Prace rozpoczną się w poniedziałek o godzinie 21:00 i zakończą we wtorek o godzinie 5:00.

Na czas prac jeden pas będzie częściowo zamknięty, a ruch kierowany będzie drugim pasem.

Od 5 września na autostradzie Nikozja-Limassol trwają nocne prace polegające na wymianie barier antyodblaskowych na parapecie bezpieczeństwa centralnej wyspy. To również ma się zakończyć do piątku.

Uważajcie na drogach!


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading