Uruchomiono dodatkową stronę rejestracji do lekarzy

Ogromne zainteresowanie pacjentów nowym systemem rejestracji lekarzy pierwszego kontaktu spowodowało zawieszenie się systemu rejestracyjnego. Zdaniem cypryjskich mediów w ciągu zaledwie kilku godzin na stronę próbowało się dostać ponad 50000 osób. System po prostu nie wytrzymał.

Przypominamy, że do lekarza pierwszego kontaktu można rejestrować się od dzisiaj. To on właśnie będzie decydował o dalszych krokach związanych z naszym leczeniem, kierował na badania profilaktyczne czy też wystawiał recepty.

W związku z problemami technicznymi uruchomiono dodatkową stronę na której można dokonać wyboru lekarza pierwszego kontaktu:

https://login.gesy.org.cy

Szef Kas Chorych zapewnia, że zarejestrować w systemie będzie można w dowolnym momencie – system rusza jednak od 1 czerwca, więc należy to zrobić jak najszybciej. Lista lekarzy rodzinnych lub pierwszego kontaktu jest ciągle rozszerzana więc jeżeli nie znaleźliście na liście tego do którego chcecie się zapisać, po prostu skontaktujcie się z nim i zapytajcie czy dołączy do systemu i kiedy.

[bar group=”838″]


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!