Urodzinowa promocja

Znana Wam dobrze firma Wittchen przygotowała urodzinową obniżkę cen! Większość walizek (w tym te jako bagaż podręczny) możecie kupić nawet z 50% rabatem! Szczerze powiedziawszy nie pamiętamy aż tak dużej obniżki cen.

Dostępne są zarówno walizki małe (kabinowe) do Ryanair, WizzAir  jak i do LOT-u. Rozdzieliliśmy je tak abyście mogli je swobodnie zobaczyć:

Jeżeli potrzebujecie rady, które walizki wybrać naszym zdaniem powinniście raczej wybierać walizki, których rozmiar pasuje do Ryanair (piszemy o tych tutaj >>>). Wynika to z tego, że walizki zakupione do tej taniej linii lotniczej pasują rozmiarem do pozostałych linii lotniczych, ale te kupione do WizzAir czy LOT nie będą się mieścić w koszach Ryanair.

Jak sami widzicie, ceny zostały naprawdę bardzo obniżone. Ceny, które przed obniżką kształtowały się w okolicach 500 zł teraz wahają się w okolicach 100 zł.

Podobnie jest z dużymi walizkami. Co ciekawe, naprawdę duże, trwałe i solidne walizki możecie już kupić za 159 – 200 złotych.

Zobacz duże walizki na bagaż rejestrowany tutaj >>>

Jeżeli natomiast zdecydujecie się na zakup całego zestawu walizek – zostanie Wam udzielony dodatkowy 10% rabat. Więc jeśli chcecie kupić małą, średnią i dużą walizkę to idealny moment.

Zobacz ceny zestawów walizek tutaj >>>

Przypominamy, że wszystkie walizki sprzedawane pod marką Wittchen objęte są gwarancją. Jeżeli zamówienia dokonacie w czasie trwającego właśnie długiego weekendu – Wasze walizki zostaną dostarczone do domu za darmo. Bo po co dopłacać do wysyłki…

 


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading